Nieuwsbericht 10 maart 2026
Jamaa en Chaya in Leidse Vrouwen top 50
Gisteren was de bekendmaking van de Leidse Vrouwen Top 50 op het stadhuis van Leiden. We zijn supertrots dat in de nieuw gekozen lichting voor 2026-2027 niet één, maar twee van onze sociaal professionals deel uit maken van deze Top 50.
De Leidse Vrouwen Top 50 is een platform voor verbinding, kennisuitwisseling, groei en het stimuleren van een inclusieve toekomst. Het netwerk, dat elke twee jaar vernieuwt met vijftig vrouwen uit diverse sectoren, bundelt haar krachten om elkaar te inspireren, te ondersteunen en om vrouwen in de spotlight te zetten.
Beide JES-toppers waren blij verrast met deze benoeming:
Jamaa Boukhidous: ‘Een plek in de Leidse Top 50 is voor mij als brugfunctionaris meer dan alleen een ereplek! Het is een strategisch instrument om mijn werk én de gezinnen waarvoor ik vecht naar een hoger plan te tillen.
Door op dit podium te staan, zet ik de rol van brugfunctionaris en die van mijn twaalf collega’s definitief op de kaart in de regio. Het is het ultieme bewijs dat mijn werk essentieel is voor de sociale structuur van Leiden.’
Chaya Pahladsingh: ‘Dat ik onderdeel mag zijn van dit netwerk van bijzondere vrouwen in Leiden had ik echt niet verwacht. Ik wil met ons werk voor JES Rijnland zichtbaar en aantoonbaar impact maken in de stad.
Dat wil ik graag bereiken voor al onze gezinnen. Door bewust buiten onze bestaande netwerken te opereren en juist die Leidse inwoners te bereiken en betrekken die niet vanzelfsprekend aanhaken, maar onze stem en ondersteuning nodig hebben.’
Het Kinderrechtenhuis -waar het kantoor van JES is gevestigd- is goed vertegenwoordigd in deze Top 50 Vrouwen Leiden met naast Chaya & Jamaa ook Anneloes Dijkman-Zentveld (directeur Stichting Utopa) en Pien Kemeling (jurist bij de Vrouwenrechtswinkel).
Meer info over de Top 50 Vrouwen: www.detop50vrouwen.nl
Foto: Lies Timmering


Eelkje Colmjon