Gezinnen: Programma vanaf 11 jaar

Klaar voor de Brugklas

Zit jij in groep 8 en vind je het spannend om naar de middelbare school te gaan? Of zit jij al in de brugklas en voel je je soms onzeker? Doe dan mee met het programma Klaar voor de Brugklas.

In 20 bijeenkomsten leer je over alles wat te maken heeft met de brugklas. Je ontdekt waar je goed in bent en wat je leuk vindt. Je oefent onder meer met huiswerk plannen en omgaan met emoties, groepsdruk en onzekerheid. Ook kan je voor al jouw vragen over bijvoorbeeld de puberteit, social media of geld, terecht bij de groepsmentor.  

Samen met een gezellige groep meiden of jongens kom je elke week na schooltijd bij elkaar. Zo maken we de overstap leuker en makkelijker. 

Meedoen met Klaar voor de Brugklas is gratis en kan als je woont in: Leiden, Leiderdorp of Katwijk.  

Heb je interesse? Klik op de knop ‘Direct aanmelden’. Of bespreek het met je leerkracht of intern begeleider op school, die kan je helpen bij de aanmelding.  

Door de lessen ben ik trots op mezelf geworden

Vragen?
Neem contact op met:

Lotte van Klaveren
l.vanklaveren@jesrijnland.nl
(071) 342 09 00 / 06 41 528 488

Heb je een vraag? Bel, app of mail ons!

 (071) 342 09 00 | info@jesrijnland.nl

JES heeft ook medewerkers die Arabisch, Engels, Frans, Hongaars, Koerdisch en Turks spreken.

Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Naam(Vereist)
E-mailadres(Vereist)
Privacy(Vereist)
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Socials

LinkedIn
Instagram
Facebook
YouTube